FOTOKATALIZATOR

OXYMORE YELLOWSTONE

Czym jest fotokataliza?

Fotokatalizacja to technika utleniania, w której katalizator półprzewodnikowy  jest aktywowany poprzez absorbcję fotonów obecnych w świetle słonecznym lub ultrafioletowym (UV).

Poprzez działanie utleniania, łańcuchy cząsteczkowe obecne w atmosferze  rozkładają się i transformują , gdy tylko przejdą między światłem UV a półprzewodnikiem.  Powyższa, nieselektywna technologia eliminuję prawie wszystkie Lotne Związki Organiczne (LZO).

Fotokatalizatory eliminują zanieczyszczenia z którymi masz kontakt każdego dnia: dym papierosowy, CO2, wirusy, alergeny, a nawet nieprzyjemne zapachy.  Niszczą również  zanieczyszczenia chemiczne (formaldehyd, radon, NOX… ) oraz biologiczne (pleśnie, roztocza, alergeny).


Zastosowanie

Przemysł rolno-spożywczy, medyczny, sanitarny,  wszystkie miejsca w których szczególnie ważna jest  jakość powietrza – fotokatalizatory są niezbędnym rozwiązaniem.

niszczy LZO, zapachy i zanieczyszczenia

Posiada samoregeneracyjne środki

oczyszczanie od
74 gr/ dzień

konserwacja raz do roku

wydajność 60 m2 / 150 m3

Dodatkowe informacje

Jedyny fotokatalizator oczyszczający powietrze, który pracuje na kilka sposobów dla jeszcze bardziej optymalnego wykorzystania.

Dzięki wyjątkowemu połączeniu lampy Oxymore Uva 55, samoregenerującego się medium Oxymore Ultimate i jego potężnej i precyzyjnej wentylacji, zapewnia nieprzerwany recykling otaczającego powietrza, bez skutków szkodliwych dla zdrowia. Oxymore Yellowstone oczyszcza do 150 m3 przez 1 rok w całkowitej autonomii.

 Umieszczony na podłodze, przymocowany do ściany, zawieszony na suficie lub nawet w trybie mobilnym dzięki ergonomicznemu uchwytowi, specjalnie zaprojektowany do transportu i intensywnej eksploatacji. Oxymore Yellowstone dostosowuje się do wszystkich konfiguracji.
Jest to jeden z najbardziej kompaktowych oczszczyczaczy powietrza w swojej generacji, nie tracąc nigdy swojej wydajności.

 Wyeliminuj skutecznie, najprościej na świecie: wszystkie lotne związki organiczne, dym papierosowy, CO2, wirusy, alergeny a nawet nieprzyjemne zapachy z naszym fotokatalizatorem.

Futurystyczna linia, mobilny charakter, oczyszcza na żądanie. Umieść  w dowolnym miejscu i oczyszczaj.

W ofercie posiadamy fotokatalizatory przeznaczone dla przemysłu, miejsc użyteczności publicznej jak i do mieszkań i domów.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej oferty.

Oferta

W ofercie posiadamy fotokatalizatory przeznaczone dla przemysłu, miejsc użyteczności publicznej jak i do mieszkań i domów.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania całej oferty